Kouzelnické město, ve kterém celoročně sněží.

Příjezdová cesta

 
Vítejte v kouzelnickém městečku BEDFORD FALLS

Město bylo založeno na počátku 16. století kouzelníkem Horaciusem Bedfordem, který sem přišel se skupinkou svých mágů, na místě se usadili a začali budovat město. Dlouhá desetiletí zde kouzelníci žili své poklidné životy. Později, na počest Horaciovi smrti se jeho pozůstalí rozhodli město začarovat na jeho nejoblíbenější období - zimu.  
Horacius však založil ještě jedno tajné město, ve kterém se zrcadlí jeho temná stránka. Jelikož obě svá města miloval, propojil je tajnou brankou na hřbitově.

Před několika lety však došlo k velké kouzelnicé invazi a po několika bitvách mezi místními obyvateli a to především lidmi z Ministerstva kouzel a Smrtijedy, bylo město z velké části zdemolováno a přeživší rodiny se vydali na dlouhou pouť hledání nového domova. Město nyní stále chátrá a až na pár věrných obyvatel a kouzelnických poutníků je prázdné. Je celé začarované a to nejen tím, že zde celoročně sněží, ale po několika velkolepých bitvách se to zde hemží černou magií a tvory jí zasažené. 

Máte-li rádi klid a temné opuštěné prostory, jste nebojácní a víte jak vynaložit s trochou černé magie, je toto kouzelné místo určeno právě pro vás. Jste-li však jen ustrašený kouzelníček, zvědavý co se zde kdysi stalo, tak radši mazejte pryč, je-li vám život milý.

VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ
Tyto prostory jsou vyhrazeny pouze RPG hrám. 

Líbí se vám město?

Ano (19 | 95%)
Ne (1 | 5%)
Tento web je určen pouze pro RPG hraní.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one